AKILLI EV SİSTEMLERİ

Ultraloq UL1 Akıllı Ev Kilidi

Ultraloq UL1 Akıllı Ev Kilidi, eski nesil temelsiz giriş sistemlerinden edinilen tecrübelerin ışığında üretilmiş, kurulumundan günlük kullanıma kadar her şey basit, kullanışlı ve kullanıcı dostu olarak geliştirilmiş. Önceki anahtarsız giriş sistemlerinden daha şık ve akıllı olan Ultraloq daha fazla teknolojik alt yapı içeriyor.

Ürün, en yeni ve en yüksek dereceli güvenlik için patent bekleyen teknolojiyle tasarlanmış. Kilit tasarlanınrken ilk nesil UL3 BT akıllı kilit esas alınarak daha küçük bir tasarıma daha fazla teknoloji katılmış. Sonrasında birkaç önemli yükseltme yapılarak ikinci nesil anahtarsız akıllı kilit giriş sistemi tasarlanmış. Daha küçük, daha kompakt ve ayrı bir geleneksel kilitle örtülü olan ürünün maliyeti ilk üretilen ürünün yarısı kadar olup, daha küçük bir gövdeye çok daha fazla teknoloji katıyor. Üstelik apartmanınızda veya dairenizdeki hemen hemen her kapıya yalnızca 5 vida ile takılabiliyor!

Ultraloq AutoBolt, ölü cıvata ve diğer kilitten farklı yapıdaki mandal ile üstün hizmet ve çifte güvenlik sağlayacak şekilde üretilmiş. AutoBolt, UL1’e kablosuz olarak bağlanan ve kolaylık sağlamak için tek dokunuşla erişiminizi gerçekleştiren akıllı bir deadbolt iç kısım. Parmak izi, anahtar fob veya bluetooth ile giriş yaptığınızda, AutoBolt’ınız otomatik olarak kilidi açıyor ve siz evden çıktıktan sonra yeniden kilitliyor. Ayrıca akıllı telefon uygulamasıyla da kilit durumunu istediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz.

Parmak iziniz tamamen size özeldir. En üst düzeyde güvenlik sağlamak için çalınamaz, unutulamaz veya taklit edilemez. Ultraloq, yarım saniyede kimlik tespiti için bugün mevcut olan en gelişmiş biyometrik parmak izi teknolojisini kullanıyor. Parmak izi sensörü, parmağınızı üstüne koyduğunuzda otomatik olarak uyanıyor ve doğal el konumunuza eşlik edecek şekilde konumlandırılıyor. Kesintisiz bir hareket; sensörü uyandırmanıza, parmak izinizi okutmanıza ve kapınızın kilidini açmasına olanak tanıyor.

Akıllı telefonlarla kilidinizi istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Ulltraloq sayesinde anahtarlarınızı kaybetmek, kombinasyonlarını unutmak veya anahtarınızın yetkisiz olarak çoğaltılması konusunda hiçbir zaman endişelenmeniz gerekmiyor. Ultraloq uygulaması, iOS ve Android cihazları için tasarlanmış ve size kapıya kolayca erişme ve onu izleme imkanları sunuyor. Kapınızı kimin açtığına, hangi saatte ve nasıl oraya eriştiğine ilişkin ayrıntılı bilgiler içeren uygulamadaki erişim kayıtlarını da görüntüleyebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.