AKILLI EV SİSTEMLERİ

Koogeek Akıllı Işık Kontrölü

Koogeek Smart Light Switch, Apple HomeKit ile çalışan ve bağlı aydınlatmanın rahatlığını yaşamanıza olanak veren Wi-Fi özellikli bir ışık anahtarıdır. Eski 2-çark duvar lambası anahtarınızı sorunsuz şekilde değiştirir ve Siri veya Koogeek Home uygulaması ile bağlı ışıkları açıp kapatabilirsiniz. Sahneleri ayarlayın ve Siri ile birden fazla ışığı ve diğer HomeKit özellikli aksesuarları kontrol edin veya uygulamaya hızlıca dokunun.

Koogeek Akıllı Işık Anahtarı, Apple HomeKit teknolojisini kullanır. IPhone, iPad, iPod touch veya Apple Watch’ınızdan Koogeek Home uygulaması veya Siri ile doğrudan kontrol edebilirsiniz.
Apple HomeKit teknolojisi, HomeKit özellikli bir aksesuar ile iPhone, iPad veya iPod touch arasında uçtan uca şifreleme ve kimlik doğrulaması ile gelişmiş güvenlik sağlar.
Ücretsiz Koogeek Home uygulaması ile Koogeek Smart Light Switch’i 2.4GHz Wi-Fi ağına bağlayın ve kolay kurulum ile evdeki bağlı ışıkları veya sahneleri kontrol edin ve izleyin.
Tek bir Siri ses komutu veya hızlı bir dokunuşla özel sahneler oluşturun ve aynı anda birden çok ışığı kontrol edin.
Koogeek Smart Light Switch’inizin iki ışıkla düzgün şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin ve toplam gücünü Koogeek Home uygulamasıyla izleyin.
Apple TV’nizi (4. nesil veya daha sonra tvOS 10 veya daha yenisi) veya iPad’i (iOS 10 veya sonraki bir sürümü) ev merkezi olarak kurabilir ve evden uzaktayken bile Koogeek Smart Light Switch’i kontrol edebilirsiniz.
2-çark tasarımı, tek bir akıllı anahtarla iki bağlı ışığı aynı anda kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlar.
Tüm tek kutuplu ışık anahtarlarıyla uyumludur. Birden fazla anahtarla kontrol edilen 3 yollu ışık anahtarlarında kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Not:
1. Koogeek Smart Switch sadece tek kutuplu anahtarların yerini alır. Birden fazla yerden kontrol edilebilen 3 yönlü anahtarlarla uyumlu değildir.
2. Nötr tel gereklidir.
3. Metal plakalar tavsiye edilmez. Aksi takdirde, Wi-Fi performansında zararlı parazite neden olabilir.

Özellikler
Marka: Koogeek
Malzeme: PC, ABS
Beyaz renk
UPC: 738770528942
LED göstergesi: Yeşil
Giriş: AC 100 ~ 120V, 60 Hz
Çıkış: AC 120V, 10A, 1/4 HP, 1200W
Anahtar tipi: Tek kutuplu
Anahtar stili: İki yönlü
sistem gereksinimleri
Ev Wi-Fi: (Sadece 802.11b / g / n, 2,4 GHz)
WPA veya WPA2 Ağ Güvenliği
Koogeek Ev uygulaması (App Store’da mevcut)
Bu HomeKit özellikli aksesuarı kontrol etmek için iOS 8.1 veya üstü önerilir.
Bu HomeKit özellikli aksesuarı otomatik olarak ve evden uzaklaştırarak, TVOS 10.1 veya daha yenisi olan bir Apple TV veya iOS 10.1 veya daha sonraki bir sürüme sahip bir iPad’in ana merkez olarak ayarlanmasını gerektirir.
Sertifikasyon: ETL, FCC, Wi-Fi
Garanti: bir yıl garanti
Ürün boyutu: Yaklaşık. 4.60 * 2.76 * 1.77 inç / 117 * 70 * 45 mm
Ürün ağırlığı: Yaklaşık. 4.06oz / 115g
Paket büyüklüğü: Yaklaşık. 6.02 * 4.84 * 1.97 inç / 153 * 123 * 50 mm
Paket ağırlığı: Yaklaşık. 6.56oz / 186g

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.