AKILLI EV SİSTEMLERİ

Xiaomi Akıllı Sıcaklık Ve Nem Sensörü

Xiaomi Mi’nin akıllı termometre – nem sensörü ile evinizin ya da ofisinizin sıcaklık durumunu telefonunuz üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Sıcaklık ve Nem Sensörü sadece Xiaomi Mi Smart Home Merkezi Kontrol Ünitesi ile birlikte kullanılabilir.

Kontrol ünitesinin kurulumunu yaptıktan sonra MiHome uygulamasından akıllı termometreyi sisteme kolayca bağlayabilirsiniz.

Yine eğer bir bebek sahibi iseniz siz uzaktayken evinizin anlık olarak sıcaklığını bu sensör ile kontrol edebilir, gerekli durumlarda çocuğunuzu emanet ettiğiniz kişiye sıcaklığı istediğiniz dereceye getirmesini sağlayabilirsiniz. En kötü varsayım olarak olası yangın vb durumlarda ise sıcaklık farkından anlayarak hızlıca duruma müdahale edebilmenizi sağlayan Xiaomi Smart Home ürünü olan bu sensör, acil durumlarda hayat kurtaracak gibi görünüyor.

Xiaomi akıllı sensör ile evinizdeki veya ofisinizdeki sıcaklık ve nem oranlarını telefonunuzdaki uygulama üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Odanızdaki ideal nem veya sıcaklık oranı düştüğünde veya yükseldiğinde anlık olarak size bildirir. Xiaominin diğer akıllı cihazları ile eşleştirildiğinde klima veya hava nemlendiricisini açıp kapatmak için ayarlayabilirsiniz. Xiaomi Mi Smart Home Merkezi Kontrol Ünitesi ile eşleştirmeniz gerekmektedir.
Ürün Özellikleri
Sıcaklık ve nem oranını gerçek zamanlı algılar.
Sıcaklık veya nem oranları anormal ise otomatik olarak uyarır.
Sıcaklık tespit hassaslığını + -0,3 ° c’ye ve bağıl nem ölçüm hassasiyetini +% 3’e kadar izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.