AKILLI EV SİSTEMLERİ

BroadLink Sp Mini

Broadlink Sp-Mini 3G/4G Wi-Fi Akıllı Priz

Broadlink ailesinin akıllı mini ürünü Broadlink Sp-Mini 3G/4G Wi-Fi akıllı priz, elektrikli ev aletlerini, telefonundan kontrol ederek, zamandan tasarruf sağlamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Tek dokunuşla kurulumunu yapabileceğiniz bu güvenilir ürün; elektrikli cihazlarınızı, akıllı uygulamalar üzerinden dilediğiniz yerde açıp kapatmanız için size imkan sunuyor.

 

Oldukça ufak boyutlu olan Broadlink Sp-Mini 3G/4G Wi-Fi akıllı priz, zarif tasarımıyla şık bir görünüm sunuyor.

Kombi, ısıtıcı, kahve makinesi ya da fırın gibi cihazların, siz eve ulaşmadan önce çalışmasını sağlayarak, size emek ve zamandan tasarruf yaptırıyor.

Ev ya da iş yerinizden acil olarak ayrıldığınızda, açık unuttuğunuz elektrikli cihazlarınızı, telefon üzerinden kontrol etmenize imkan sağlayarak, güvenliğinizi artırıyor.

Akıllı priz, birden fazla telefon ya da tablet üzerinden kontrol sağlamanıza imkan veriyor.

Çoklu zamanlayıcı sayesinde, dilediğiniz saat ve tarihte cihazlarınızın çalışmasını ya da kapatılmasını sağlıyor.

Entegrasyon: Diğer Broadlink akıllı ev aletleri ile entegre

E-Kontrol: Android, iOS uyumlu

Boyut: 7.5 cm x 4.4 cm x 5.8 cm

Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2.4 GHz)

Çalışma Sıcaklığı: 0 °C ile 55 °C

 

2013 senesinde kurulan bir Çin firması olan Hangzhou Gubei Electronics Technology’nin küresel pazara kazandırdığı Broadlink, akıllı ev aletleri konusundaki uzmanlığı ile biliniyor. Markanın geniş ürün gamında, akıllı ev aletlerinin yanı sıra Wi-Fi modülleri, ürün yazılımları, uygulamalar ve bulut hizmetleri bulunuyor. Marka, kullanıcılarının güvenliğini ve yaşam kalitesini artıran ürünlerine her geçen gün yenisini ekleme arzusuyla, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Broadlink Sp-Mini 3G/4G Wi-Fi akıllı priz kurulumunu, telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz E-kontrol uygulamaları üzerinden yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yapılandırma, Wi-Fi şifresi girme işlemlerini izleyerek saniyeler içinde ürünü, telefonunuzdan yönetir hale gelebilirsiniz. Yaşam konforunuzu ve güvenliğinizi artıran bir akıllı priz arayışındaysanız; bu kaliteli ürünü tercih edebilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.