AKILLI EV SİSTEMLERİ

Xiaomi E27 White Yeelight LED Ampul

Yeelight‘ın beyaz renkte, tam olarak 4000K renk sıcaklığında ışık veren, modelini inceliyoruz. Renklisi varken bu modeli cazip yapan şey fiyatı, Yeelight sayesinde 12$ bütçe ile akıllı aydınlatma ile tanışabiliyorsunuz.

Bir yıla yakın süredir evde kullandığım Yeelight şimdi inceleme için önümde duruyor. Severek kullandığım bir ürün, eleştirecek pek tarafı bulunmuyor. Ne gibi özellikler sunuyor, hayatımıza ne kolaylıklar katıyor onlardan bahsedelim.

Xiaomi markasının bir ürünü olan Yeelight Akıllı LED Lamba‘nın teknik özelliklerine hızlıca göz gezdirelim. Yeelight, 8W güç çekiyor ve toplam 600 lümen ışık akısına sahiptir. Parlaklığı mobil uygulama yardımıyla kısılabiliyor. Renk sıcaklığı ise 4000K seviyesinde. Ne çok sarı ne de çok beyaz, evlerimiz için ideal renk sıcaklığında ışık veriyor.

Yeelight Akıllı LED Lamba, WiFi özelliği sayesinde herhangi bir zamanda herhangi bir yerden uzaktan kontrol edilebiliyor. Tabi bunun için evinizde bir internet bağlantısı olmalı. Modeminizin markası önemli değil, lambanızı kablosuz ağa dahil ediyorsunuz hepsi bu.

Ürün 11 yıl kullanım ömrü vaat ediyor. Sıradan LED lambalara göre enerji tasarrufu da sağlayan Yeelight, yıldırım darbelerine, aşırı yüklemeye ve aşırı ısınmaya karşı koruma içeriyor.

Hem iOS hem de Android cihazlar için yüklenebilen Mi Home uygulaması ile lambanızı dilediğiniz an kontrol edebiliyorsunuz. Zamanlayıcı özelliği de uygulama içerisinden ayarlanabiliyor. Yani ışıkların akşam saat 7’de açılmasını, gece 12’de kapanmasını programlayabiliyorsunuz. Bunun dışında örneğin bir Xiaomi IP Kamera sahibiyseniz, eğer koşulları tanımlayabiliyorsunuz. Yani kamera hareket algıladığında aydınlatmaları aç gibi.

Denemedim ancak lambanın Amazon Alexa sistemiyle uyumlu olarka çalışabildiği belirtiliyor.

Söylediğim gibi, Yeelight’ı cazip yapan şey; fiyatı. Sadece 12$ bütçe ile akıllı aydınlatmaya hızlı ve kolay bir giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek ve satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ürün hakkında sorularınız için yorum bölümü aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.