AKILLI EV SİSTEMLERİ

Xiaomi Akıllı Duman Dedektörü

Xiaomi Mi Smart Home sistemine ZigBee iletişim protokolünü kullanarak kablosuz olarak bağlanan MiJia Smart Home dedektör ile kendi alarm sisteminizi kurabilirsiniz. MiJia dedektör ile kapalı alanlardaki sigara dumanı ya da daha daha hacimli duman yoğunluğu durumunda hem sesli hem görsel hem de akıllı telefonunuza bildirim şeklinde haber alabilirsiniz.

Xiaomi MIJIA Honeywell Yangın Duman Alarmı Dedektör tek başına kullanıldığında veya çeşitli fonksiyonlar için Xiaomi çok fonksiyonlu göbek veya klima kontrolöre bağlanabilir.  Bu alarm sesi ve duman Patlayıcı madde miktarını tespit ettiğinde derhal akıllı telefonunuza bir bildirim gönderir.  Kompakt ve kolay kurulum, ev kullanımı için mükemmeldir.

Akıllı duman alarmını kullanabilmek için öncelikle Xiaomi Mi Smart Home Merkezi Kontrol Ünitesi’ni satın almanız gerekir. Merkezi kontrol ünitesi ve MiHome uygulamasının kurulumunu tamamladıktan sonra MiHome ana ekranından Mi Gateway’i seçin, açılan ekranda “Device” sekmesine geçiş yapın, “Add subdevice” butonuna dokunun ve sensörü seçin. Uygulama üzerinde animasyonlarla anlatılan şekilde eşleşmeyi tamamlayın.

Potansiyel olarak patlayıcı miktarda duman algıladığında, uyarı vermek için hafif ve sesi yayar.

Tehlikeli davanın üstesinden gelmek için zamanında önlemler almanızı sağlar.

Uygulamanın her ay dedektörü için kendi kendine muayene yapmak hatırlatır ve Uygulama ile ilgili öz denetim bitirebiliriz.

Düşük güç tüketimi ve uzun servis ömrü elde etmek için gelişmiş elektronik prokod teknolojisi uygular.

 

Ürün Özellikleri

  • Batarya: CR123A
  • Alarm: Ses, Işık
  • Ses Gücü: 80dB
  • Çalışma Sıcaklığı: -10 + 55°C
  • Ağırlık: 100g
  • Boyut: 9.00 x 3.60 x 2.50 cm

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.